Gratis

Sofer permanent cu atributii de protocol

Ozaltin Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi Ankara Sucursala Bucuresti

Candidatul Ideal

  • Are cunoștințe de limba engleză mediu
  • Permis de conducere categoria B
  • Experienta de minim 5 ani in domeniu
  • Studii medii

Descrierea jobului

  • Transporta angajatorul în locurile solicitate conform instrucțiunilor
  • Predarea și preluarea membrilor familiei, prietenilor sau asociaților de afaceri ai angajatorului ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de la evenimente, întâlniri și aeroporturi
  • Menținerea mașinii curate, intretinerea acesteia si colaborarea cu service-ul specializat in vederea efectuarii inspectiilor tehnice periodice sau ori de cate ori este nevoie
  • Livrarea documentelor Societatii catre Institutiile Statului
  • Ocazional se ocupa si de cumparaturile de protocol pentru companie.

Descrierea companiei

Özaltin Holdings
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024