Gratis

Sofer-Manipulant La Magazin de Mobila. Cat. B

Partizan Impex

Candidatul Ideal

Îți dorești să te alături unei echipe tinere și dedicate jobului?
Vino în echipa Partizan Impex din Timisoara! Căutăm manipulant marfă pentru transportul și manipularea obiectelor de mobilier vândute în cadrul magazinelor noastre din TIMIȘOARA.

Ne-am dori să ai următoarele abilități:
- Să fii o persoană amabilă, cinstită, deschisă, prietenoasă și cu spirit de echipă;
- Să fii o pesoană orientată spre rezolvarea problemelor și găsirea soluțiilor optime;
- Să fii o persoană serioasă, muncitoare, responsabilă și să îți dorești angajarea pe termen lung-nelimitat.

Descrierea jobului

- Conduce camioneta firmei cu permis de conducere cat. B
- Descarcă-Încarcă pachetele cu mobilier;
- Introduce in casele clienților mobila cumpărată de clienți;

Beneficii:
- Salariu fix motivant (peste media industriei in care activăm);
- Tichete de masa (40 lei zi lucrată);
- Venituri suplimentare din ciubucuri;
- Veniturile totale depășesc 3000 lei net lunar (salariu+tichete+ciubucuri);
- Mediu de lucru atractiv;
- Prime pentru diverse evenimente;
- Contract de muncă;
- Program de lucru 8 ore pe zi, într-un singur schimb (Luni - Vineri: 9-18, 1 oră zi pauză de masă);
- Mediu de lucru plăcut, fără stres, într-o echipă tânără și motivată;
- Colegi entuziaști și profesioniști.

Suntem o companie care oferă stabilitate și care are obiectivul de a asigura populației produse de înaltă calitate la un preț accesibil. Pentru că am avut un an foarte productiv și ne dorim ca anul viitor să fie și mai bun... ne am decis să ne mărim echipa. Deci, dacă te identifici cu standardele noastre, de abia așteptăm să te cunoaștem.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024