Gratis

Sofer livrator zona Moldovei

Pharma SA

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
Bune abilitati de comunicare si negociere
Posesor carnet conducere categ.B
Dinamic si cu initiativa
Adaptabilitate si spirit de echipa
Seriozitate
Buna planificare si organizare personala
Disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
Preiei comenzile din depozit pe baza de semnatura
Incarci/descarci marfa in/din autoutilitara
Transporti marfa in baza documentelor insotitoare
Livrezi comenzile conform programului de distributie
Participi la receptia marfurilor.
De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
Salariu fix motivant
Bonus in functie de performanta
Pachet de instrumente pentru desfasurarea activitatii
Tichete de masa

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice. PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti in vanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024