Gratis

Sofer livrari comenzi online

SOF SERVICE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Permis de conducere cat. B
Experienta anterioara pe un post similar sau curierat, pe autoutilitara 3,5t - 6m
Cunoasterea produselor de papetarie reprezinta un avantaj
Responsabil, atent, saritor
Aspect ingrijit
Rezistenta la efort fizic
Spirit de echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Livreaza comenzile conform programului de distributie - minim 35 adrese zilnic, in Bucuresti (maxim un sector)
Incaseaza contravaloarea in numerar, unde este cazul
Asigura incarcarea marfii in masina si livrarea coletelor in sediul clientului
Preda numerarul si documentele la sfarsitul programului
Asigura curatenia si integritatea autovehiculului alocat - acesta ramane la sediul din Popesti Leordeni in afara programului de lucru.

Beneficii:
Tichete de masa
Asigurare medicala
Program: L-V: 8:30 - 17:30, liber in weekend si sarbatori legale

Magazin on-line lider in Romania pentru produse de papetarie, consumabile, tehnica de birou, sisteme de afisare, rechizite. Companie romaneasca solida, 23 ani vechime, cu 60 de angajati, in dezvoltare.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024