Gratis

Sofer gelato responsabil în gestiune -Velocita Bucuresti

VELOCITA URBANA S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

Velocita București caută șofer full time (8 ore) pentru livrarea de produse și materie primă în locațiile noastre din București, Brașov și Timișoara cu responsabilitati extinse in gestiune.

Cerințe:
  • Permis de conducere categoria B, cu un istoric curat de conducere, cu minim 3 ani de la dobândirea permisului auto.
  • Abilități excelente de conducere și orientare în trafic, cu atenție sporită în respectarea regulilor de circulație.
  • Capacitatea de a manipula și transporta gelato și materiile prime în condiții sigure.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită de livrare.
  • Abilități de comunicare și interacțiune plăcută cu echipa Velocita și clienții lanțului nostru.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Livrarea către clienți și magazine proprii respectând rutele stabilite și termenele limită.
  • Asigurarea integrității și calității ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄produselor pe durata transportului.
  • Respectarea regulilor de siguranță și a legilor de circulație în timpul livrărilor.
  • Șoferul este direct responsabil de menținerea vehiculului la standardele de igienă și funcționare a companiei.
  • Comunicarea eficientă cu echipa pentru programarea și organizarea livrărilor.
  • Manipularea mărfii, aranjarea, stocare mărfii și urmărirea termenelor de valabilitate.
  • Eficientizarea inventarierii.
Detalii importante despre poziție:
  • Salariu net este 3000 - 3200 RON
  • Bonuri de masă de 800 RON după primele 3 luni
  • Consum intern de 30 lei
  • Alte beneficii (ex: deconturi)

Dacă ești un șofer responsabil, cu abilități excelente de conducere și dornic să faci parte dintr-o echipă dinamică și pasionată, te invităm să aplici pentru acest post. Trimite-ne CV-ul tău actualizat și te așteptăm cu entuziasm să faci parte din echipa noastră!

Descrierea companiei

Povestea Velocità - cu și despre oameni!
Fondat în 2019, Velocità este un concept 100% românesc, inspirat de cultura culinară a Italiei. Prin intermediul unui design aparte, am reușit să creăm o oază de răsfăț, oferind cea mai frumoasă experiență de gelato și cafea.
Alătură-te echipei noastre entuziaste, orientată către îmbunătățirea continuă a proceselor zilnice! La Velocità, ne dedicăm să aducem o doză de bucurie și energie fiecărui client în parte, transformând vizitele acestora într-un moment cu adevărat memorabil. Fiecare membru al echipei Velocità se străduiește să ofere o experiență deosebită, iar acest angajament se reflectă în fiecare detaliu, de la prepararea cu măiestrie a gelatoului și cafelei, până la întâmpinarea călduroasă și prietenoasă.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024