Gratis

SOFER Distributie cat. C - Craiova

MELINDA-IMPEX INSTAL S.A.

Candidatul Ideal

-Studii Medii
-Permis de conducere categoria C (cu atestat marfă și card tahograf)
-Fără cazier judiciar, rutier
-Fără antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat)
-Capacitate de asimilare rapidă, respectarea termenelor limită
-Experianță pe un post similar, min. 1 an
-Atitudine pozitivă

Descrierea jobului

Responsabilități:
-Livrarea produselor de instalații
-Incărcarea - descărcarea marfurilor
-Ajută colegii in depozit
-Intretinerea relațiilor cu clienții in caz de nevoie

Oferim:
- Planificarea regulată a traseelor și un program de lucru previzibil,
- Rute regulate, program planificat.

Melinda Impex Instal (în continuare Melinda Instal), înfiinţată la sfârşitul anului 2003, este un importator şi distribuitor naţional de materiale de instalaţii şi obiecte sanitare acţionând în toate localităţile importante din ţară, acoperind aproximativ 90% din teritoriul României.
Suntem cunoscuţi şi recunoscuţi ca fiind un partener valoros şi de încredere atât de clienţi, consumatori, furnizori, cât şi de comunităţile unde ne desfăşurăm activitatea.
Oferim clienţilor şi partenerilor noştri pe lângă gama largă de produse de instalaţii şi obiecte sanitare, pachete complete, asigurându-le suport tehnic şi servicii utile, precum distribuţie prin curse regulate, consultanţă şi servicii tehnice, proiectarea amenajării băii.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024