Gratis

Sofer Distribuitor

Net Distribution SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Sofer distribuitor:
- posesor permis categoria B valabil (avantaj categoria C);
- fara evenimente rutiere, cazier judiciar curat ;
- experienta in distributie-livrari marfa, constituie avantaj;
- abilitati de comunicare, proactiv;
- punctual, capabil de adaptare rapida la nou, rezistent la efort fizic;
- persoana responsabila, sociabila, respectuoasa, atat cu colegii cat si cu clientii;
- comunicativ, ordonat, cu spirit de echipa, atent la detalii.

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor si livrarea acestora in functie de programul de distributie si ruta stabilita;
- participa la receptia si la incarcarea/descarcarea marfurilor, atunci cand este cazul;
- efectuarea incasarilor respectand programul de incasari si depunerea numerarului la casieria societatii;
- respecta procedurile de exploatare,intretinere si verificare a masinilor din dotare;

Prin aplicarea CV-ului tau la acest job,consideram ca esti de acord cu prelucrarea datelor personale conform GDPR, aceste date fiindu-ne necesare pentru desfasurarea procesului de rcrutare. Doar candidatii eligibili vor fi selectati si invitati la un interviu. In urma selectiei cv-urilor, toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate, prin respectarea deplina a confidentialitatii.

Programul de lucru este de luni pana vineri, intre orele 8 si 17.
Salariul este negociabil in urma interviului, tichete de masa de 40 de lei si tichete cadou.

Net Distribution SRL - De peste 20 de ani, suntem una din cele mai importante companii la nivel national, ce activam in domeniul industriei alimentare profesionale. Colaboram cu succes, cu cele mai importante companii de profil : brutarii, patiserii, cofetarii, HoReCa, International Key Account precum si cu producatorii de profil din industria alimentara.
Tinem la resursele umane si avem aceleasi asteptari si din partea candidatilor.
Dorim sa ne dezvoltam impreuna cu angajatii nostrii! ( www.net-distribution.ro)
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024