Gratis

SOFER DISTRIBUITOR - CATEGORIA B

S.C. Riviera Bike S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Persoana serioasa, punctuala si comunicativa
- Abilitati excelente de conducator auto (fara evenimente rutiere grave)
- Permis de conducere categoria B, categoria C constituie un avantaj
- Experienta de minim 3 ani pe un post similar
- Studii medii
- Fara cazier judiciar
- Cunostinte minime de mecanica auto

Descrierea jobului

- Transportul marfii in conditii optime, din depozitul firmei la clienti conform traseului zilnic stabilit si conform normelor legislative in vigoare

Responsabilitati:
- integritatea autovehiculului pe care il are in primire
- integritatea marfurilor transportate
- cheltuirea judicioasa a sumelor primite ca avans de deplasare
- intretinerea autovehiculului, ceea ce presupune:efectuarea la timp a reviziilor, schimburilor de ulei si filtre etc.
- exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia
- tine legatura cu departamentul logistic al companiei - transmitand informatii despre desfasurarea cursei
- tine legatura cu clientii a caror marfa o livreaza

Beneficii:
- Salariu atractiv
- Mediu de lucru profesionist

Prezenta pe piata din 2006, RIVIERA BIKE este unic importantor la brandurilor BLADE MOTORS, TOTAL, GOSPODARUL PROFESIONIST SI SYNCROMATE cu un portofoliu de peste 3000 de produse constand in: unelte si scule de mana sau electrice pentru constructii, gradinarit si amenajari; echipamente de protectie; piese de schimb si accesorii pentru: scutere, atv-uri, biciclete, drujbe si motocoase.
Echipa noastra este una tanara si dinamica, mereu aproape de partenerii nostri. Combinand experienta acumulata cu date din piata, echipa Blade Motors se pregateste continuu pentru a intampina cu succes cerintele pietei in continua schimbare si a oferi o gama cat mai variata de produse clientilor nostri. Avem astazi o echipa tanara de specialisti, o retea de distributie nationala, doua depozite moderne si sisteme informationale de ultima generatie.

Mai multe detalii despre compania noastra puteti obtine vizitand site-ul nostru www.blademotors.ro; www.total.ro
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024