Gratis

Sofer / Dispecer inchirieri auto

AVIS RENT A CAR

Candidatul Ideal

Limba engleza nivel mediu.
Cunostinte tehnice minime de mecanica auto.
Permis de conducere categoria B minim 3 ani.
Atentie la detalii si orientare catre client.
Persoana dinamica si flexibila.
Disponibilitate pentru program in ture.

Descrierea jobului

Pregatirea masinilor pentru inchiriere din punct de vedere tehnic conform procedurilor interne.
Preda si preia autoturismele din flota Avis catre/de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄la clienti.
La returnarea masinii din cursa, impreuna cu clientul verifica vehiculul, constata eventualele daune aduse proprietatii companiei si le raporteaza in conformitate cu procedura interna.
La intoarcerea masinilor din cursa intocmeste Fisa de verificare AVIS (cu atentie deosebita acordata termenelor pentru reviziile tehnice sau termenelor de expirare ITP, RCA, rovinieta).
Deplasarea autovehiculelor AVIS la punctele de lucru unde sunt solicitate, precum si la spalatorii, revizii, etc.
Asigura si intretine bune relatii de colaborare cu clientii.

Avis Romania s-a infiintat in 1994. Suntem prezenti in 5 din cele mai importante orase din România (Bucuresti, Brasov, Cluj Napoca, Constanta si Timisoara).

Misiunea noastra este aceea de a va oferi cele mai bune servicii posibile rent-a-car, inainte, pe parcursul si dupa inchiriere.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024