Gratis

SOFER Curier / Courier Driver/ Permis Cat B - Germania

Deltarapid
2 poziții

Candidatul Ideal

Noi, compania Deltarapid GmbH, căutăm șoferi de curierat cu permis de conducere clasa B, cu normă întreagă, pentru livrarea de pachete Amazon. Turele sunt predefinite, nu aveți nevoie de experiență anterioară și nici de cunoștințe de limbi străine.
Dimensiunea pachetelor rareori peste 2-3 kg

Ce așteptăm de la dvs:
- Sunteți apt din punct de vedere fizic
- Sunteți orientat către client
- Sunteți de încredere
- Aveți permis de conducere auto (clasa B) de mai mult de 1 an.

Preferam sa ne suni la numărul de telefon 0176 60831738 / 004917684038423 sau scrie-ne pur și simplu pe WhatsApp.

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Autovehicul de livrare modern și sigur de la Mercedes cu dotări de top. 5 zile pe săptămână, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀mai multe dacă se dorește
  • Salariu atractiv, 14€ brut, pe oră + bonusuri în funcție de clasa de impozitare până la 2200€ net!
  • Cazare
  • Sprijin la intrare
  • Program de bonusuri pentru performanțe bune. Îmbrăcăminte de lucru modernă gratuită (geacă, pantofi de siguranță, pulover etc.)
  • Comunicare multilingvă (germană, engleză, arabă, farsi, bulgară, română, rusă)
  • Pachet de îngrijire completă în timpul inițierii, prin training, training pentru șoferi în propria limbă maternă. Atmosferă de lucru de familie internațională

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024