Gratis

Sofer cu atributii de lucrator comercial (picker)

AD Auto Total srl
2 poziții

Candidatul Ideal

• Studii medii
• Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)
• Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor
• Permis de conducere categoria B - fara evenimente
• Cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea jobului

  • Asigură mаnipulаrea mărfurilor şi/sau a matеriаlеlor din depozit fără pierdеri
  • Livreaza mărfurille comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit
  • Încaseaza facturile livrate
  • Se asigură că marfа primită corеspundе cu informаţiilе еxistеnte pe documentele de însoţire а аcеsteia
  • Asigura deservirea la standarde înalte a clienţilor
  • Participă la inventarele periodice

Beneficii
  • Salariu motivant
  • Tichete de masă

Leader in importul si distribuitia de piese auto din Romania, AD Auto Total este o firma cu capital integral romanesc, activa de 30 ani in domeniul auto. Portofoliul AD Auto Total numara acum peste 18.400 de clienti activi iar cifra de afaceri pe anul 2018 este 250.000.000 euro.
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto si, astfel, de la inceput ne-am bazat pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Astfel am dezvoltat parteneriate stabile care, pe termen lung, fiind un sprijin real pentru clienti, au ajutat la evolutia noastra ca si companie:
O medie de 35.500 de comenzi zilnice / 86 de depozite regionale / 170 de agenti / 340.000 mp suprafata de stocare / 100.000 km parcursi zilnic / peste 950 de autoturisme in flota de distributie / livrari locale in mai putin de 1h in marile orase.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024