Publicat 01 Aug 2017 | Reactualizat 19 Aug 2017 | Expiră 31 Aug 2017

SOFER CATEGORIA C+E - DISTRIBUTIE ROMANIA SI BULGARIA

2 posturi

Candidatul ideal

Suntem in cautare de personal cu atitudine pozitiva, dornic de afirmare, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru placut si modern.
Dorim angajati care sa fie creativi si flexibili, sa lucreze cu pasiune si daruire. Ne dorim angajati dedicati profesiei.
Viitorii tai colegi sunt:
• Persoane cu experienta mai mare sau mai mica pe o pozitie similara, dar care s-au integrat rapid in echipa noastra;
• Detinatori de permis auto categoria B; C; C+E;
• Cei mai buni conducatori auto;
• Comunicativi, cu spirit de echipa si orientare catre clienti si rezultate;
Daca descrierea ti se potriveste si tie, aplica acum!

Descrierea jobului

Iata, pe scurt, ce ar trebui sa faci:
• Vei prelua si livra marfa, conform documentelor;
• Iti vei respecta traseul de livrare zilnic la clienti;
• Vei preda marfa catre clienti, conform documentelor de livrare si vei obtine confirmarea livrarii;
Te vei ingriji de completarea corecta a documentelor de transport;
• Vei mentine legatura cu dispecerii pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitate;

Si, bineinteles, ca orice sofer bun, vei avea grija de masina ta!

Daca vei fi colegul nostru, principalele beneficii oferite vor fi:
- salariu negociat;
- diurna;
- echipament de protectie;
- se lucreaza 5 zile pe saptamana;
- asigurare medicala internationala;
- pregatire si training de specialitate;
- sistem de bonusare in functie de performante;
- abonament de sanatate si preventie la o clinica privata pentru tine si familia ta;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon 0268.251550 sau la adresa de e-mail HRcodlea@mandersloot.eu.

Este o afacere de familie cu o abordare practica, specializata in servicii de logistica si transporturi frigorifice in Europa de Est. Facem ceea ce promitem si promitem ceea ce putem oferi.
Mandersloot s-a dezvoltat considerabil in ultimii ani. In fiecare zi vehiculele noastre sunt pe drum pentru importul si exportul de marfuri. Din si in Olanda, Belgia, Polonia, Cehia, Slovacia, Romania, Ungaria si Bulgaria. Pe langa sediul central din Scherpenzeel, Olanda, Mandersloot are birouri si in Polonia (Komorniki, langa Poznan), Cehia (Klíčany, langa Praga), Romania (Codlea, langa Brasov) si Ungaria (Szigetszentmiklos, langa Budapesta).

SOFER CATEGORIA C+E - DISTRIBUTIE ROMANIA SI BULGARIA  -  MANDERSLOOT LOGISTICS