Gratis

Sofer autocamion / masina de mare tonaj la PL Oradea

SC Rematinvest SRL

Candidatul Ideal

Permis de conducere B, C, E;
Integritate morala si loialitate;
Serios si onest;
Cinstit si loial;

Cerinte:
Permis de conducere, categoriile B, C si E;
- Constituie avantaj - operarea graiferului;
- Experienta minim 2 ani in transportul rutier de marfuri generale;
- Card tahograf digital;
- Atestat transport marfa;
- Autorizatie ISCIR pentru macaragiu grupa A (constituie avantaj);
- Fara antecedente rutiere grave;
- Cunostinte minime de mecanica;
- Integritate morala si loialitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura transportul marfii conform programului, pe traseul stabilit in ruta zilnica;
- Respecta timpii de conducere si odihna, respecta legislatia rutiera in vigoare;

Beneficii:
- salariu atractiv + tichete de masa + decont transport;

REMATINVEST este unul dintre cei mai mari procesatori de materiale reciclabile din Romania, avand in prezent 16 centre de procesare si numeroase puncte de colectare pe tot teritoriul Romaniei. Domeniul principal de activitate este colectarea, prelucrarea si comertul cu fier vechi, metale neferoase (cupru, aluminiu, alama, plumb, etc.) si nemetalice.
Activitatea de reciclare a deseurilor ofera surse alternative de materii prime si contribuie la reducerea presiunii poluante asupra mediului inconjurator.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024