Gratis

Slot-attendant

WIN BOSS SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană prietenoasă și orientată către servicii pentru clienți pentru a se alătura echipei noastre în industria jocurilor de noroc și cazinouri. În calitate de Slot Attendant, vei fi responsabil pentru furnizarea unui serviciu excepțional pentru clienți și pentru asigurarea unei experiențe plăcute în zona automatelor de joc. Dacă ai o pasiune pentru servicii pentru clienți, un ochi atent pentru detalii și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, acest job ar putea fi potrivit pentru tine.
Cerințe:
Diplomă de liceu sau echivalent.
Abilități excelente de servicii pentru clienți cu o atitudine prietenoasă și abordabilă.
Capacitatea de a efectua tranzacții financiare precise și eficiente.
Atenție deosebită la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini într-un mediu rapid.
Abilități excelente de comunicare și interpersonale.
Disponibilitatea de a lucra ore flexibile, inclusiv seara, nopțile, weekendurile și sărbătorile.
Experiența anterioară va constitui un avantaj.
Gândire matematică și cunoașterea limbii engleze constituie avantaje.

Descrierea jobului

Salutarea și întâmpinarea clienților într-o manieră prietenoasă și profesională.
Informarea clienților despre promoții, bonusuri și jocuri.
Oferirea de băuturi la ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cererea clienților.
Procesarea tranzacțiilor de plăți și asigurarea corectitudinii acestora.
Verificarea corectitudinii plăților și menținerea documentației corespunzătoare.
Oferirea de asistență clienților cu întrebări sau nelămuriri legate de automatele de joc.
Rezolvarea plângerilor clienților într-o manieră profesionistă și eficientă.
Promovarea unei experiențe pozitive și plăcute pentru clienți.
Aceasta este o oportunitate excelentă pentru studenți sau pentru cei care doresc să-și dezvolte cariera în industria cazinourilor. Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești gata să oferi un serviciu excepțional pentru clienți, te încurajăm să aplici!

Descrierea companiei

Companie internaționala operatoare jocuri de noroc

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024