Gratis

Shop Manager (Vicovu de Sus)

AURORA ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm colegi veseli și dornici să se dezvolte într-o companie de renume în Ucraina și care este în continuă expansiune în România, Aurora Multimarket.

Dacă te regăsești în cerințele de mai jos, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem.
  • Ai capacitatea de a motiva oamenii în vederea realizării obiectivelor propuse;
  • Ai bune abilități de comunicare, lucru în echipă și organizare;
  • Ai minim 2 ani experiență pe un rol de manager de magazin;
  • Ai experiență de muncă în domeniul comerțului cu amănuntul;
  • Ai experiență și lucrezi constant în Microsoft Office;
  • Ai cunoștințe de limba engleza – conversațional și scris;
  • Ai studiile finalizate, minim diplomă bacalaureat.

Descrierea jobului

Ce implică postul de Shop Manager:
  • Vei întâmpina și relaționa cu clienții magazinului în vederea promovării produselor;
  • Vei coordona echipa din subordine pentru a atinge obiectivele zilnice, săptămânale și lunare;
  • Vei monitoriza și gestiona corect stocul de marfă;
  • Vei participa la activitățile de recrutare și training pentru colegii noi;
  • Vei comunica cu toate departamentele din cadrul companiei pentru buna desfășurare a activității.

Ce oferim?
  • Salariu fix;
  • Tichete de masă în valoare de 30lei/zi;
  • Abonament medical privat la Regina Maria;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei.

„Aurora Multimarket" este lider pe piața ucraineană de retail pe segmentul magazinelor Dollar & Variety.

„Aurora Multimarket" a crescut pe principiile unei culturi progresive și transparente care creează un mediu eficient din punct de vedere operațional similar companiilor de tehnologie, care distinge Compania de „comercianți tradiționali”.

Accentul pus pe excelența operațională și obsesia de a oferi cea mai bună valoare clienților au permis lanțului să crească rapid, extinzând numărul de magazine de peste 10 ori în șase ani, atingând pragul de 1.300 de magazine până în Februarie 2024.

Potrivit Colliers ExCEEDING Borders Retail Report 2021, "Aurora Multimarket" este unul dintre cei mai mari trei discounteri din punct de vedere al numărului de magazine nealimentare din Europa Centrală și de Est. Compania este condusă de un co-fondator, iar în 2021, Horizon Capital, un fond internațional de top cu peste 1,5 miliarde USD de investiții directe gestionate, s-a alăturat acționarilor companiei.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024