Gratis

SEO / Marketing / Copywriter trainee - job pentru studenti

Growwwise S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti student? Iti doresti un job part-time? Vrei sa lucrezi in industria marketingului online si nu ai experienta?
Iti cauti un job remote ( de acasa) part-time de la 2 ore pe zi special gandit pentru studenti?

Daca vrei sa faci parte dintr-o poveste de succes, vezi daca povestea noastra este cea care ti se potriveste.

Pentru inceput este nevoie sa scrii corect si frumos in limba romana. Cunoasterea unei limbi straine (scris) este un avantaj. Iata limbile straine care ne intereseaza Engleza ,Germana , Franceza , Spaniola sau Italiana. De asemenea, trebuie sa stii sa folosesti Word-ul sau alt program de editare similar cu Word. Restul te invatam noi! In momentul in care esti ales/aleasa te vom contacta. Daca treci si de testele noastre, vei face parte din echipa noastra, o echipa cu experienta ce se dezvolta in fiecare zi.

Daca esti student/a asteptam CV-ul tau , impreuna cu mini interviul completat. Vei fi contactat/a pentru urmatoarea etapa de selectie daca consideram ca te vei integra in echipa noastra.

Descrierea jobului

Ești în căutarea unui job part-time? Vrei să lucrezi într-o agenție de marketing digital? Hai să vezi cum este să lucrezi de unde vrei și când vrei. Marketing-ul digital este o industrie de viitor și în continuă dezvoltare.

Vei lucra remote - de acasă, din oraș, de oriunde, doar atunci când ai tu timp.

Te invităm la o perioadă de probă de o lună, perioadă în care te vom învăța multe lucruri și te vom introduce în fantastică lume a marketingului digital:

copywriting
comunicate de presă
compunere de bloguri
postare backlinks-uri
SEO
prezentări pentru firme
scris conținut pagini web

În funcție de capacitatea ta de adaptare la nou, avem multe lucruri frumoase de împărtășit cu tine. La sfârșitul perioadei de practică plătită de 3 luni te așteaptă începutul unei cariere în domeniul marketingului digital.

Ai posibilitatea să lucrezi part-time sau full-time, în funcție de timpul tău disponibil și de nevoile firmei noastre.

Cât timp faci parte din echipa noastră, vei putea crește profesional și vei dobândi noi abilități de comunicare. Îți promitem o continuă dezvoltare a cunoștințelor și abilităților tale de marketer.

Growwwise SRL este o agenție de marketing digital dinamică cu clienți atât români, cât și străini.

Dacă vrei să te dezvolți, să înveți și să faci parte dintr-o companie care crește într-un ritm alert, nu ezita să ne contactezi.

Tot ceea ce facem, facem din pasiune, iar restul vine de la sine ca un rezultat natural.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024