Gratis

Senior Business Sales Advisor- Brasov

Vodafone

Candidatul Ideal

Căutăm un profesionist pasionat de vanzari si tehnologie.
Te asteptam in echipa noastra daca:
  • Ai orientare catre rezultate si capacitatea de a lucra cu obiective specifice;
  • Ai capacitatea de a construi si mentine relatii de incredere cu clientii;
  • Ai abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Esti pasionat de tehnologie si vrei sa lucrezi intr-o companie cu profil “tech retail”
  • Esti o persoana dinamica, persuasiva si dornica sa se dezvolte.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Gestionarea relatiilor cu clientii business in scopul de a creste vanzarile Vodafone si profitabilitatea clientilor;
  • Cresterea cotei de piata si aducerea de plus valoare prin depasirea targeturilor, sustinuta de asigurarea unei experiente bazata pe incredere si parteneriat;
  • Gestionarea bazei de date alocata si atragerea de noi clienti;
  • Identificarea oportunitati de vanzare si negocierea contractelor;
  • Promovarea produselor, ofertelor si serviciilor Vodafone catre potentialii clienti;
  • Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare.

Experienta profesionala si competente necesare:
  • Diploma bacalaureat;
  • Alte cursuri de pregatire, preferabil de vanzari;
  • Permis de conducere categoria B;
  • 1-2 ani experienta in vanzari;
  • Abilitati de vanzare si negociere;

Ce iti oferim:
  • Training-uri si plan de dezvoltare in cariera;
  • Comision lunar in functie de vanzari si performanta;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Laptop si telefon de serviciu;
  • Masina de serviciu;
  • Asigurare de viata;
  • Discount-uri parteneri.

Locul muncii:
Sediu + munca de teren.

Vodafone România este unul dintre cei mai importanți furnizori de servicii de telecomunicații și tehnologie din lume, cu o vastă experiență în comunicații și Internet of Things, precum și în promovarea serviciilor financiare mobile și transformarea digitală pe piețele emergente.

La Vodafone, credem că oportunitățile și promisiunile unui viitor digital mai bun ar trebui să fie accesibile tuturor și ne asigurăm că cei mai vulnerabili nu sunt lăsați în urmă în călătoria către acel viitor. Prin intermediul tehnologiei noastre, lucram pentru a elimina diferențele existente și pentru a ajuta oamenii să contribuie în mod egal și pe deplin la societate.

De ce Vodafone?

Ne preocupăm să fim o companie dedicată diversității ca motor al schimbării; Ne dorim o lume mai conectată, mai incluzivă și mai durabilă; Folosim tehnologia pentru a reduce emisiile de carbon; Provocăm și inovăm pentru a conecta oameni, companii și comunități din întreaga lume; Cu noi poți să fii tu însuți, să împărtășești inspirație, să îmbrățișezi noi oportunități, să prosperi și să faci o diferență reală.

Vodafone se angajează să atragă, să dezvolte și să rețină cei mai buni oameni, oferind un loc de munca motivant și incluziv, în care talentul este cu adevarat recunoscut și recompensat. Ne angajăm să promovăm incluziunea pentru toți cu convingerea că diversitatea joacă un rol important în succesul companiei noastre. Îi incurajăm în mod activ pe toți să ia in considerare posibilitatea de a face parte din călătoria noastră.

Alatură-te astăzi companiei Vodafone Romania!

Together we can !

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024