Gratis

Sef tura depozit

SC COLISEUM SA

Candidatul Ideal

Cerinte:
-Studii medii;
- Bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Seriozitate și implicare;
- Capacitate de a respecta termene limită;
- Atenție la detalii;
- Disponibilitatea de a lucra in ture noapte /zi si in weekend;
- Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Asigura repartizarea si organizarea muncii.
Coordoneaza si este implicat in toate activitatile depozitului.

Salаriu de bаza competitiv + tichete de masa + bonusuri individuale si dе еchipа.

SC COLISEUM SA este distribuitor al producătorilor de bere Bergenbier S.A. si Carlsrom Beverage CO. Gama de produse comercializate in prezent cuprinde in afara de bere si vinuri, bauturi spirtoase, sucuri, ape minerale, fiind distribuitori autorizati pentru mai multi producatori nationali: TYMBARK MASPEX ROMANIA, VALVIS HOLDING DISTRIBUTION, ZAREA, PRODVINALCO, APEMIN ZIZIN, VINCON, RIO BUCOVINA, PERLA HARGHITEI.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024