Gratis

SEF TURA - BENVENUTI CRAIOVA ELECTROPUTERE

BENVENUTI

Candidatul Ideal

Vino în echipa benvenutienilor dacă:
- ești o persoană dinamică, comunicativă, energică,
- ai spirit de echipă,
- vrei să înveți secretele pantofilor și să evoluezi profesional,
- ești pasionat de fashion,
- vrei un job relaxant, cu o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție.

Descrierea jobului

Consultanță și vânzare către clienți, amenajare vitrine și magazin, preluare și verificare cantitativă și calitativă a produselor, menținerea magazinului curat și ordonat, dezvoltarea abilităților în domeniul fashion.
Oferim salariu lunar FOARTE atractiv, bonuri de masa 30 lei/zi + bonus în funcție de vânzări, reduceri de angajat, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipă tânără și optimistă, training-uri, diverse beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 46 de magazine, in Bucuresti (5), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov ,Bistrita, Iasi , Constanta , Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Piatra Neamt, Craiova (2), Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures (2), Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea , Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu (2), Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin, Tulcea.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024