Gratis

Sef statie betoane Brasov

Wopfinger Transportbeton

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul vanzarilor minim 3 ani
- cunostinte PC
- permis conducere categoria B
- abilitati de comunicare
- experienta in domeniul materialelor de constructii ( betoane) - 2 ani
- abilitatea de conducere a echipei locale
- domiciliu in Brasov sau zonele limitrofe

Descrierea jobului

Divizia betoane Brasov

coordonarea activitatii de productie si a intregii activitati a statiei de betoane
- administrare statie betoane
- cercetare piata
- contactare potentiali clienti
- ofertare
- vanzari
- facilitarea relatiilor cu autoritatile locale
- facilitarea relatiilor cu furnizorii

Beneficii:

- salariu competitiv (se negociaza la interviu);
- asigurare medicala;
- masina serviciu;
- laptop;
- telefon;
- bonuri de masa;
- team-buildinguri periodice.

Descrierea companiei

Companie multinationala in domeniul constructiilor
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024