SEF SILOZ

AGRI PE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Societatea AGRI PE din Frumusica, ce are ca obiect de activitate agricultura, angajeaza o persoana dinamica cu experienta si cunostinte in : constructii, silozuri, mecanica pentru postul de Sef Siloz

Cerinte :
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoștințe de mecanica , constructii, silozuri
  • Spirit de lucru in echipa și autonom
  • Persoana dinamica, serioasa și responsabila
  • Cunostinte limba engleza : nivel mediu / avansat
  • Domiciliul trebuie sa fie din localitatile : Harlau, Frumusica, Flamanzi , Copalau , Botosani

Descrierea jobului

Se ofera :
  • Pachet salarial atractiv conform legislatiei in agricultura , bonusuri , salariu net 5000 lei
  • Activitatea se desfasoara in conditii optime, cu echipamente si utilaje de inalta tehnologie
  • Lucrul intr-o echipa dinamica si profesionista

Daca te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea, aplica acum!

Descrierea companiei

O companie ce are ca si activitate agricultura

Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.