Gratis

SEF SCHIMB PRODUCTIE

S.C. GOLDE ORADEA S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii superioare, de preferinta studii tehnice;
- experienta in domeniul automotive constituie avantaj;
- experienta in coordonarea echipelor;
- abilitati dezvoltate de comunicare, de coordonare si de motivare a echipei;
- accent pe identificarea de solutii, initiativa;
- cunostinte de operare in sisteme tip ERP.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- implementarea planului de productie si planificarea activitatilor/oamenilor in vederea realizarii planului;
- atingerea tintelor de calitate pentru productie;
- instruirea noilor angajati si aplicarea instruirii continue pentru intreg personalul din productie;
- inregistrarea diversilor indicatori specifici productiei in sistemul propriu;
- realizarea de diverse sarcini pe parte de administrare personal.

Se lucreaza in 3 schimburi, de luni pana vineri.

Golde Oradea este parte din grupul CIE AUTOMOTIVE, o companie multinațională, furnizor de top care oferă componenete și subansamble pentru întreaga industrie auto, fiind specializat pe 6 tehnologii: aluminiu, forjă, metal, turnare, prelucrare şi plastic.

CIE Automotive deține peste 110 fabrici și peste 25 000 de angajați la nivel mondial.

In Oradea se produc plafoane panoramice si parasolare din anul 2015. In prezent in fabrica lucreaza peste 350 de angajati.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024