Gratis

Sef Schimb Productie – Turceni (GORJ)

SC PREMIAN SERVICES CONSULT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ai absolvit o facultate în domeniul tehnic?
Ai experiență în coordonare de echipe?

Atunci esti un bun(ă) coleg(ă) pentru echipa clientului nostru.

BENEFICII
Salariu de bază motivant;
Tichete de masă;
Asigurare viață;
Decontare transport;
Primă de Paște și Crăciun;
Decont concediu;
Abonament clinica medicală;
Bonus lunar de performantă;
Ajutor financiar nevoi speciale (naștere copil, deces);
Contract perioadă nedeterminată.

Poți fi CANDIDATUL IDEAL dacă ai:
  • Experiență de minim 1 an într-un post similar;
  • Coordonat o echipă de minim 2, 3 sau mai mulți colegi cărora le-ai trasat sarcini zilnice sau săptămânale;
  • Abilitatea să fii șef prin exemplu, respectiv știi să gestionezi o situație tensionată, să o dezamorsezi și te asiguri că va fi evitată în viitor;
  • Capacitatea de a duce acțiunile la bun sfârșit în termenii stabiliți și de a depăși obstacolele întâlnite;
  • Abilități comportamentale de bun organizator,
  • Bune abilități de comunicare și o gândire analitică;
  • Cunoștințe tehnice:
    • pachet Microsoft Office (Word, Excel);
    • limba engleză sau experiență cu un soft de gestiune reprezintă un avantaj;
  • Studii superioare finalizate, de preferat Inginer (Politehnica);
  • Permis categoria B.

Descrierea jobului

  • Realizezi obiectivele de calitate și producție, coordonând întreaga activitate de producție de pe schimbul de lucru;
  • Asiguri o comunicare continuă cu toți membrii schimbului de lucru din care faci parte;
  • Comunici la plecarea din schimb toate informațiile necesare șefului de schimb ce preia tura, încât activitatea să se desfășoare fără întreruperi cauzate de lipsa accesului la informații;
  • Implementezi pe schimbul tău dispozițiile primite pe cale ierarhică;
  • Urmărești respectarea de către tot personalul subordonat a politicii de sănătate și securitate în muncă, a politicii de calitate și mediului;
  • Participi la toate ședințele de lucru la care prezența ta este necesară;
  • Faci programarea de concedii pentru personalul din subordine și o supui spre aprobare responsabilului de producție;
  • La opririle programate sau neprogramate ale instalației de producție vei participa alături de ceilalți membri ai schimbului la toate lucrările necesare repunerii în funcțiune a instalației de producție;
  • Desfășori activitatea de producție în spiritul protejării utilajelor și echipamentelor, a diminuării pierderilor de materii prime, a menținerii ordinei și curățeniei la locurile de muncă și în fabrică;
  • Oferi asistență operatorilor în cazul în care aceștia întâmpină dificultăți;
  • În caz de nevoie poate suplini orice post în limita competențelor date de autorizări externe ( ISCIR);
  • Informezi responsabilul de producție despre toate problemele apărute și sprijini activ măsurile dispuse de acesta pentru remediere;
  • Menții ordinea și curațenia la locul de muncă;
  • Folosești cu simț de răspundere echipamentele tehnice încredințate, preocupându-se permanent de buna lor funcționare;
  • Porți echipamentul individual de protecție conform scopului pentru care a fost acordat;
  • Lucrezi în program de 3 schimburi, 8 ore/zi, luni-duminică.

Clientul nostru este o companie multinațională cu o competență tehnică înaltă care oferă în pachetul standard de angajare pentru această poziție:
  • Salariu de bază motivant;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare viață;
  • Decontare transport;
  • Primă de Paște și Crăciun;
  • Decont concediu
  • Abonament clinica medicală;
  • Bonus lunar de performantă;
  • Ajutor financiar nevoi speciale (naștere copil, deces);
  • Contract perioadă nedeterminată.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024