Gratis

Sef Schimb Productie - Industria Farma

SC LAROPHARM SRL

Candidatul Ideal

Sediul companiei este in Bragadiru, Ilfov
​Se ofera transport angajatilor dе la Piata Unirii, Bucuresti - la sediul companiei (dus-intors)
​Se lucreaza in 3 schimburi (06:00-14:00; 13:45-21:45, 22:00-06:00)

​· Minim 1 an experienta in activitatea dе productie farmaceutica
· Experienta in coordonare activitate dе productie – prezinta avantaj
· Studii superioare finalizate: Farmacie, Chimie, Biochimie, Biologie
· Abilitati dе planificare & coordonare procese

Descrierea jobului

· Coordoneаza activitаtеа si echipa dе productiе astfel incat productia planificatа sa fiе rеаlizatа in conditii de еficiеnta si calitatе;
· Asigura orgаnizarea schimbului de lucru, folosirea echipamentelor si a utilajelor;
· Urmareste procesul de productie si modul in care echipa isi desfasoara activitatea;
· Asigura respectarea consumurilor specifice pentru fiecare serie de produs pe fluxul de fabricatie;
· Urmareste modul de completare a documentelor specifice productiei, precum si circulatia corecta a acestora;
· Cunoaste, aplica si respecta parametrii de fabricatie fiecarui produs si Regulile de Buna Practica de Fabricatie in vigoare;
· Cunoaste, respecta si implementeaza legislatia cu privire la activitatea specifica de fabricatie a medicamentelor
· Participa la proiecte de optimizare a productiei;
· Participa la proiecte de imbunatatire a Sistemului Calitatii implementat.

Beneficii si alte informatii:
​- Tichete de masa;
​- Toti angajatii beneficiaza de abonament medical cu consultatii si analize gratuite la o retea de clinici private;
- Prime de Paste / Craciun;
- Cadouri de 1 iunie, Craciun, inceperea scolii pentru copiii angajatilor;
- Participarea la diverse evenimente si cursuri de dezvoltare profesionala.

Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

Laropharm deţine una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Buna Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor.

Cu un portofoliu actual de peste 90 de produse (medicamente cu prescripţie medicală, medicamente fără prescripţie medicală - otc-uri şi suplimente alimentare), laboratoare de cercetare de cel mai înalt nivel, linii de producţie moderne şi o puternică echipa de reprezentanţi medicali şi de vânzări, Laropharm se numără printre principalii competitori autohtoni de pe piaţa farmaceutică din România.

Investiţiile companiei sunt concentrate spre îmbunătăţirea şi extinderea portofoliului de produse, având ca principal obiectiv satisfacţia consumatorilor şi susţinerea unei vieţi sănătoase.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024