Gratis

Sef Schimb - locatie Popesti-Leordeni

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice;
  • Experienta relevanta in productie;
  • Experienta in coordonarea echipelor;
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi;
  • Abilitati dezvoltate de comunicare, de coordonare si de motivare a echipei.

Descrierea jobului

  • Realizarea obiectivelor de calitate si productie;
  • Planificarea si coordonarea activitatilor personalului din subordine;
  • Instruirea noilor angajati si aplicarea instruirii continue pentru intreg personalul din productie;
  • Participarea la sedintele de lucru din productie;
  • Asistenta operatorilor in cazul in care acestia întampina dificultati;
  • Intocmirea de rapoarte pentru managerul de productie.

Oferim:
  • Transport asigurat pe anumite rute agreate cu salariatii;
  • Tichete de masa 40 lei/zi lucrata;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu de baza motivant la care se adauga si bonusuri de performanta.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.