Gratis

Sef Santier

Ag Steel Building & Cladding S.R.L.

Candidatul Ideal

AG STEEL BUILDING&CLADDING , societate de prestigiu în construcția de clădiri industriale, suntem în căutare de noi colegi pentru activitatea din santiere.

Drumul spre succes este un parcurs care se construieste cu ambitie, creativitate si eficienta. AVINCI te provoaca sa iti construiesti drumul spre succes coordonand proiecte ambitioase.

Solicităm:

Studii tehnice in domeniu, de preferat constructii civile si industriale
  • Disponibilitate la deplasări în țară
  • Experiență în domeniul construcțiilor civile min 2 ani
  • Atenție la detalii și identificarea problemelor
  • Capacitatea viziunii obiectelor în spațiu
  • Capacitatea de citire a unei planșe
  • Abilitatea de lucru cu unitățile de măsură
  • Abilități de organizare și planificare
  • Abilitatea de a urmari simultan mai multe activități în șantie
  • Capacitatea de a lucra cu termene limită
  • Adept al muncii în echipă
  • Cunoștințe privind protecția muncii
  • Deschis către idei noi și capacitatea de a gasi rezolvare la orice problemă
  • Rezistența la presiune și stres
  • Posesor carnet auto categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:
  • Preluarea șantierului -verifică situația în teren, realizează măsuratori preliminare, evidențiază eventualele probleme tehnice
  • Intocmirea necesarului de resurse materiale și semnalarea, dacă este cazul, achiziționării unor echipamente adiacente;
  • Organizarea și programarea lucrărilor în șantier, astfel încât să se încadreze în graficele stabilite;
  • Gestionează aprovizionarea cu materiale a șantierului și răspunde de calitatea și buna păstrare a acestora în șantier;
  • Supervizează modul de execuție a lucrărilor, activitatea lucrătorilor, cât și participarea activă a acestora la îndeplinirea sarcinilor de serviciu;
  • Cunoasterea legislației și normelor interne de Securitate și Sănătate în Muncă;

Oferim:
  • Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura
  • Oportunitati pentru dezvoltare profesionala si evolutie in cadrul firmei
  • Mediu de lucru dinamic și echipă competitivă;
  • Pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor;

Compania AVINCI este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice .

Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele. De asemenea, avem posibilitatea să fabricăm sistemele de închidere (uși / ferestre) la standardele existente, ceea ce va asigura confortul termic și estetic necesar.

În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.

Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.

Te asteptam in echipa AVINCI!
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024