Gratis

SEF SANTIER

SANTIER IN LUCRU SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

- Studii superioare în domeniul construcțiilor;
- Orientare spre rezultate și rezolvarea problemelor;
- Atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză;
- Responsabilitate și determinare;
- Posesor permis categoria B;
- Capacitate analitica, organizatorică si decizională.

Descrierea jobului

Sef Santier - ALBA IULIA , CARACAL, CORABIA, TURNU MAGURELE, HUNEDOARA - experienta in executie constructii civile

-Coordoneaza activitatea subordonatilor si a subantreprenorilor de pe șantiere în conformitate cu cerinţele beneficiarului şi legislaţia în vigoare.
-Verifica stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;
- Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor si graficul de executie;
- Planifică, urmăreste si coordonează activitatea din santier a muncitorilor;
- Intocmeste necesarul de materiale, de echipamente si resurse umane pentru lucrarile pe care le executa;
- Cunostinte si experienta in intocmirea documentelor aferente situatiilor de lucrari, (procese verbale, atasamente)
- Se ofera cazare, diurna, masina , laptop si telefon.

SC SANTIER IN LUCRU SRL este o companie care a fost infiintata in anul 2017 ca o societate comerciala cu capital romanesc privat. Societatea noastra activeaza in domeniul constructiilor - proiectare si executie www.proiectarebucuresti.ro
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024