Gratis

Sef santier - Instalatii electrice

HIGH TECH CLIMA SA

Candidatul Ideal

- studii superioare de specialitate;
- experienta in coordonare/executie de lucrari de instalatii electrice;
- poate fi un avantaj experienta in servicii de mentenanta/service pt instalatii electrice;
- poate fi un avantaj experienta in puneri in functiune;
- activitate de santier;
- disponibil pentru deplasari in tara;
- permis auto - categorie B.

Descrierea jobului

- planifica executia lucrarii respectand specificatiile tehnice din proiect, termenul de finalizare si bugetul alocat (pe baza contractului pus la dispozitie de catre departamentul ofertare),
- extrage listele de cantitati, lanseaza comenzile materiale, asigura optimum de stoc pentru buna desfasurare a lucrarii in colaborare cu departamentul achizitii-logistica,
- coordoneaza activitatea echipelor de executie proprii si ale subcontractorilor,
- contribuie la ajustarea solutiilor tehnice (in limitele proiectului) urmarind optimizarea cantitatilor si tipologiei materialelor si a volumului de manopera utilizata (in colaborare cu departamentul tehnic),
- intocmeste situatiile de lucrari si le valideaza cu clientul,
- reprezinta compania in relatia cu clientul/beneficiarul.

HIGH-TECH CLIMA este o firma de constructii care asigura HVAC, lucrari de instalatii de apa si canal, sisteme de sprinklere, lucrari electrice si servicii BMS pentru proprietarii de spatii comerciale si actioneaza drept contractor general industrial propriu M&E pentru platforma de procesare, parcuri logistice, birouri comerciale, cladiri si mall-uri / supermarket-uri. Echipele noastre de proiectare sunt compuse din profesionisti care au abilitatea de a planifica si executa proiecte indraznete avand ca rezultat crearea unor clienti fideli, asa cum o dovedesc si lucrarile noastre de pana acum.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024