Gratis

Sef santier (Inginer constructii civile/Maistru)

ZÜBLIN ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

- seriozitate;
- studii medii si avantaj constituie absolvirea Facultatii de Constructii
- avantaj constituie experienta in lucrarile de fundatii speciale (pereti mulati, coloane forate, sprijiniri cu palplanse metalice);
- capacitate de a lucra în echipă;
- disponibilitate de a lucra în deplasare;
- deținerea permis auto categoria B;

Descrierea jobului

Atributii cf. fisa postului.

Condițiile oferite sunt:
- salariu motivant;
- plata lunară ore suplimentare;
- diurnă 50 lei/zi;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- cazare;
- decontarea transportului;
- posibilitate de lucru in santierele Zublin din Europa.

Züblin Romania S.R.L. (o companie a grupului STRABAG) are 150 angajaţi in Romania si efectuează servicii de execuţie construcţii speciale: fundaţii, piloţi, coloane, pereţi mulaţi, minipiloţi, ancore.
Telefon: 021.212.08.89/021.212.08.91 (Zilnic intre orele 08:30-16:30)
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024