Gratis

Sef Santier & Coordonator INSTALATII MECANICE

GLOBAL TECHNICAL SYSTEMS
3 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare de specialitate - INSTALATII (Mecanica);
Experiență minim 1 an la execuția instalațiilor mecanice
Reprezintă un plus experiența în instalarea de stații electrice pentru încărcarea mașinilor electrice;
Permis conducere categoria B;
Disponibilitate pentru deplasări;
Bune abilitați de organizare si conducere;
Cunoaste limba engleza

Descrierea jobului

Urmarire si coordonare executie lucrari
Participa la coordonarea echipelor de executie in conformitate cu proiectul si graficul de executie;
Verifica corectitudinea proiectului DDE (din punct de vedere al respectarii normativelor si conditiilor reale din teren) impreuna cu inginerii de proiectare, clarifica si asigura planurile si detaliile de proiect pentru personalul de executie;
Supervizeaza activitatea echipelor de executie asigurand eficientizarea timpilor de executie si corectitudinea instalarilor realizate de acestea;
Intocmeste rapoarte zilnice de activitate si situatii zilnice de lucrari executate;
Participa la toate fazele de verificare ale lucrarilor, precum si la punerea in functiune a instalatiilor;
Intocmeste impreuna cu seful de santier si inginerii de proiectare necesarul periodic de aprovizionare cu echipamente si materiale;
Comunica cu reprezentantii consultantului, beneficiarului si tertilor pentru coordonarea intre specialitati si incadrarea in graficul de executie;
Participa la verificarea cantitativa si calitativa a lucrarilor realizate impreuna cu beneficiarul si/sau in relatia cu eventuali subcontractori;

Unul dintre cei mai mari integratori de tehnologie din România, compania Global Technical Systems a fost fondată în anul 2007 cu scopul de a oferi soluții complete de instalații MEP, sisteme BMS, Energie Regenerabilă, Mentenanță și Service.

Principalul nostru obiectiv este să aducem confortul în orice spațiu, fie că vorbim despre spații rezidențiale, comerciale, industriale sau de birouri. Prin soluțiile pe care le oferim, ne dorim să atingem mereu cele mai înalte standarde ale calității serviciilor noastre.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024