Gratis

Sef punct de lucru Cluj

Ubitech Constructii SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate (Universitatea Tehnică de Construcții – FCCIA);
Cu experiență în ofertare-derulare contracte;
Cunoștințe legislație în domeniu;
Capacitate de lucru atât în echipă, cât și independent;
Aptitudini organizatorice, analitice, de sinteză și raportare;
Foarte bune cunoștințe MS Office;
Avantaj, cunoaștere program devize Windev/Windoc, cunoștințe Microsoft Project;
Capacitate de a respecta termenele și orientare către rezultat.

Descrierea jobului

Instalarea organizarii de santier
Mobilizarea resurselor umane si materiale pe santier (subcontractantii)
Verificarea concordantei dintre prevederile autorizatiei de construire si cele ale proiectului tehnic
Predarea si primirea amplasamentului lucrarilor si a reperelor de nivelment
Trasarea lucrarilor
Planificarea, coordonarea, administrarea si inspecatarea tutturor lucrarilor din santier
Intocmirea zilnica a jurnalului de santier
Solutionarea neconformitatilor aparute
Coordonarea masurarii lucrarilor executate
Coordonarea redactarii situatiilor de lucrari si redactarea acestora
Coordonarea elaborarii cartii tehnice a constructiilor
Intocmirea rapoartelor saptamanale si lunare de progres

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-o echipă, tânără, dinamică
Posibilitate de creștere profesională
Mediu de lucru plăcut
Pachet salarial atractiv
Asigurare medicală
Decontare transport

Principiile care stau la baza creării companiei sunt calitatea, onestitatea și munca.
Fie că este vorba de o construcție rezidențială, o hală de depozitare sau un ansamblu complex, echipa Ubitech reușeste să ofere clienților săi accesibilitate și suport, performanță și siguranță.
În proiectele noastre folosim cele mai avansate aplicații de construcții furnizate de Autodesk iar pentru colegii noi, compania oferă sesiuni de training aplicate pe diverse specialități, astfel încât perioada de acomodare și integrare este facilă și rapidă.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024