Gratis

Sef profil D,MD - mixturi asfaltice/Inginer c-tii./chimist

SC.LABORATOR CENTRAL CONSTRUCTII CCF SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare tehnice in domeniul constructiilor sau materiale de constructii sau chimie
Experienta de minim 3 ani in cadrul unui laborator de mixturi asfaltice

Descrierea jobului

Elaborare retete de mixtura asfaltica.
Verificarea si efectuarea incercarilor pe mixturi asfaltice si pe materialele componente, agregate, bitum, filer.
Stabilirea caracteristicilor fizico-mecanice prin incercari dinamice pe cilindri confectionati cu presa de compactare giratorie.
Elaborare rapoarte de incercare aferente cerintelor din standarde
Elaborare de agremente tehnici
Prelevare de carote din mixtura asfaltica.

Companie de prestari servicii - incercari de laborator pe materiale de constructii
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024