Gratis

SEF PARC AUTO

SCI CONSTRUCT DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

Implicat in activitatea societatii, atent la detalii si o prezenta placuta in echipa noastra.

Descrierea jobului

  • coordonarea si administrarea parcului de masini al firmei
  • coordonarea activitatii de transport, a conducatorilor auto din subordine
  • relationarea cu service-urile auto
  • relationarea cu distribuitorii de piese auto
  • coordonarea activitatii de intretinere si reparatie al autoturismelor din firma
  • raspunde cu corectitudine si promptitudine cu toate informatiile catre superiorul ierarhic
  • asigura cunoasterea si respectarea legislatiei in vigoare privind transportul de persoane si marfuri
  • identifica nevoile de instruire ale personalului din subordine si asigura formarea continua a acestuia
  • program de 8 ore
  • masina de serviciu, telefon, laptop
  • la nevoie se fac deplasari

S.C. S.C.I. DISTRIBUTION S.R.L., firma infiintata in anul 2005, care detine peste 2000 de clienti in portofoliu, cu obiect de activitate in distributia materialelor de constructii, acoperind astazi judetele din Sud-Est-ul Romaniei, cu dorinta de dezvoltare in toata tara, ofera clientilor un pachet complet de servicii de ofertare, vanzare, livrare si consultanta.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024