Publicat 15 Mai 2014 | Expiră 16 Iun 2014

SEF MAGAZIN / ADJUNCT SEF MAGAZIN - BUCURESTI, CONSTANTA, IASI

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- experienta in coordonarea unei echipe (de preferat in comert)
- capacitate de organizare si prioritizare
- orientare catre indeplinirea obiectivelor
- abilitati de comunicare si relationare
- dinamism, integritate, atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Misiunea postului: - coordonarea activitatilor desfasurate in magazin, in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite in conformitate cu politicile comerciale ale companiei.

Principale atributii: - organizarea si coordonarea activitatii din magazin - aplica politicile comerciale ale companiei si urmareste respectarea procedurilor de catre angajatii din magazine - participa la inventare asigurand buna desfasurare a acestora - intocmeste rapoarte de activitate periodice - recruteaza, instruieste, organizeaza, evalueaza si motiveaza personalul din subordine.

Oferta (bonusuri, beneficii): - salariu motivant, corelat cu performanţele obţinute - şansa unei cariere într-o companie in expansiune

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD  a fost recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania.  In anul 2013, au fost deschise 63 magazine, iar planurile de dezvoltare pentru 2014 prevad extinderea retelei cu cel putin 65 de noi unitati Cu peste 5500 de angajati la sfarsitul lui 2013, si peste 6000  previzionati la sfarsitul lui 2014, PROFI  este unul dintre angajatorii  de top din Romania. Dinamica, flexibila si ambitioasa, echipa de profesionisti PROFI creste cu repeziciune si cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala  intr-un mediu competitiv.

Expirat
SEF MAGAZIN / ADJUNCT SEF MAGAZIN - BUCURESTI, CONSTANTA, IASI  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles