Gratis

Sef Lucrari Sisteme de Securitate - Cluj; Mures; Zalau

Hyperfy

Candidatul Ideal

Căutăm un lider dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Șef de Lucrare în proiectele noastre de securitate fizică din regiunea Cluj-Napoca. Experiența anterioară în domeniul securității este esențială.

Dacă te regăsești în următoarele, ești persoana potrivită pentru noi:
  • Studii superioare în domeniul tehnic (Inginerie electrică, electronică, etc.).
  • Experiență relevantă în instalarea și întreținerea sistemelor de securitate fizică (minim 3 ani).
  • Cunoștințe solide în lucrul cu sistemele consacrate de securitate fizică.
  • Abilități de conducere a echipelor și gestionare a relațiilor cu clienții.
  • Capacitate de analiză și planificare.
  • Disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Rolul tău:
  • Coordonarea eficientă a lucrărilor de instalare și întreținere a sistemelor de securitate fizică.
  • Asigurarea respectării proiectului, normativelor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂tehnice și a calității execuției.
  • Verificarea și monitorizarea lucrărilor efectuate de echipele de execuție.
  • Introducerea și gestionarea echipei de execuție în lucrare.
  • Participarea la controalele de calitate și la recepția lucrărilor.
  • Gestionarea relațiilor cu clienții și subcontractanții.
  • Raportarea periodică a stadiului lucrărilor.

Hyperfy® aduce inovația în securitatea fizică. În ADN-ul Hyperfy® se regăsesc platformele software dezvoltate în întregime intern, cu obiectivul de a depăși limitările date de soluțiile clasice bazate pe pază umană. Astfel, compania consolidează securitatea fizică prin tehnologie. Hyperfy® oferă soluții complete și inovatoare, fiind pentru clienți un singur punct de contact pentru toate serviciile de Securitate fizică: de la implementare tehnică și mentenanță la monitorizare, intervenții rapide și dezvoltare de platforme software.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024