Gratis

Sef lucrari constructii (intretinere cladiri si investitii)

KASTAMONU ROMANIA SA

Candidatul Ideal

- Studii medii / superioare
- Permis conducere cat. B
- Cunoștințe de limba engleză
- Abilități de utilizare MS Office
- Capacitate de coordonare a unei echipe
- Orientare spre rezolvarea de probleme și orientare spre rezultat
- Flexibilitate, adaptabilitate și inițiativă
- Persoană receptivă, responsabilă și atentă la detalii

Constituie avantaj:
- Studii superioare în domeniul Ingineriei / Construcțiilor / Coordonare șantiere
- Cunoștințe în domeniul operațiunilor de management al clădirilor
- Experiență similară în proiecte de investiții, instalații, întreținere clădiri, etc

Descrierea jobului

Organizează și coordonează toate activitățiile legate de proiecte de investiții, instalații, intreținere clădiri, etc
Identifică nevoia de reparații / renovare în spațiile companiei
Coordonează lucrarile de construcții pentru noile investiții
Intocmește rapoarte de analiză a cheltuielior și monitorizează costurile
Propune conducerii soluții de îmbunătățire în ceea ce privește activitatea de facility management / administrare clădiri și servicii de curătenie, dezinfectie, etc
Organizează activitățiile de curățenie profesională în toate zonele companiei precum și activitățile de : pest control, amenajări spații verzi, peisagistică, parcare etc
Aloca resursele de personal în conformitate cu cerințele conducerii în ceea ce privește transportul musafirilor, preluarea vizitatorilor de la aeroport, deplasări în interes se serviciu ale colegilor din alte departamente;
Se implică în procesul de asigurare a transportului pentru angajatii companiei de pe rutele prestabilite pentru ca acesta sa se desfășoare în cele mai bune condiții
Răspunde de organizarea şi coordonarea activităţii personalului din subordine pentru realizarea in condiţii de eficienţă a sarcinilor si coordonează necesitatea de instruire in cadrul departamentului
Controleaza activitatea serviciului extern de pază și securitate a companiei;

Beneficii:
Pachet salarial competitiv
Tichete de masă cu valoare nominală de 40 RON
Tichete cadou pentru diferite ocazii (Crăciun, Paște, 1 iunie, 8 martie)
Asigurare de sănătate, viată și de accidente
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinatională
Abonament 7Card cu acces la săli de sport partenere
Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin si retur sau pe rutele existente localități limitrofe Reghinului

Kastamonu Romania se află în Reghin, județul Mureș și este rezultatul de succes al unui plan de investiții impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, care a fost demarat în 1998, în prezent având un număr de peste 850 angajați în patru unități de producție. www.kastamonuentegre.com

După peste 20 de ani de investiții continue, Kastamonu Romania se mândreste astăzi cu o platformă industrială de prelucrare a lemnului modernă și complexă, cu o poziție recunoscută la nivel regional în rândul producătorilor de PAL brut, melaminat și blaturi de lucru, și la nivel mondial în rândul producătorilor de fețe de uși din HDF texturat.

Pe lângă produsele fabricate în România, compania noastră comercializează și o largă gamă de produse fabricate în cadrul grupului. Dintre acestea, cele mai de succes sunt MDF-ul ultralucios (EvoGloss, Acrylic, Glossmax) și parchetul laminat (Floorpan).

Kastamonu România este membră a Kastamonu Entegre A.S. care face parte din grupul Hayat, unul dintre cel mai mare trust turcesc în procesarea lemnului, care produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, până la parchet laminat şi alte produse complementare.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024