Gratis

SEF ECHIPA DE MONTAJ ACOPERISURI SI FATADE VENTILATE

CON-A OPERATIONS
3 poziții

Candidatul Ideal

Experiența în montajul de învelitori/acoperișuri/fațade ventilate este absolut necesară.
Cunoștințe solide despre montajul de acoperișuri, învelitori și fațade ventilate.
Dexteritate în montaj.
Abilitatea de a citi și interpreta planuri și desene tehnice.
Familiarizare cu standardele de siguranță.
Abilitatea de ca parte a unei echipe.
Apt pentru lucru la înălțime.
Seriozitate, responsabilitate și implicare.

Descrierea jobului

Activitatea se va desfășura în șantierele din țară și presupune montarea de acoperișuri, învelitori și fațade ventilate.

Montarea acoperișurilor conform specificațiilor tehnice.
Utilizarea echipamentelor și uneltelor specifice pentru construcții.
Asigurarea respectării normelor de siguranță pe șantier.
Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei.

Contact 0725 346 024
E-mail: cariere@cona.ro

CON-A este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 1990. În prezent CON-A este compania-mamă a unui grup de firme cu peste 1.000 de angajați și un portofoliu de lucrări de peste un miliard de euro. Principalele servicii oferite sunt: antreprenoriat general pentru construcții civile și industriale, proiectare, execuție, instalații electrice și mecanice, furnizare de materiale și structuri pentru construcții. CON-A este cel mai experimentat constructor român pe segmentul proiectelor industriale, cu peste 110 fabrici construite de-a lungul celor 33 de ani de experiență pe piață.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024