Gratis

Sef Depozit Productie Medias

SC Rematinvest SRL

Candidatul Ideal

-Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara (avantaj - productie);
-Experienta in coordonarea echipei de productie.
-Abilitati de organizare, conducere, coordonare si control a intregii activitati de productie.
-Integritate morala si corectitudine, loialitate, atitudine proactiva, punctualitate.

Descrierea jobului

Coordoneaza, organizeaza si raspunde de activitatea de productie a punctului de lucru Arad, avand permanent in vedere incadrarea in bugetul ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄stabilit;
-Coordoneaza activitatea angajatilor din subordine;
-Raspunde si verifica modul de exploatare si intretinere al utilajelor, urmarind ca utilizarea acestora sa se faca corespunzator;
-Organizeaza si urmareste activitatea de receptionare a materiilor prime in cadrul depozitului.
-Raspunde si coordoneaza intreaga activitate de expediere a produselor din depozit.
-Supravegheaza si monitorizeaza evolutia si nivelul stocurilor;

REMATINVEST este unul dintre cei mai mari procesatori de materiale reciclabile din Romania, avand in prezent 12 centre de procesare si numeroase puncte de colectare pe tot teritoriul Romaniei. Domeniul principal de activitate este colectarea, prelucrarea si comertul cu fier vechi, metale neferoase (cupru, aluminiu, alama, plumb, etc.) si nemetalice (hartie, carton, cauciuc, lemn). Utilizarea eficienta si sigura a resurselor globale din punct de vedere al efectului pe care il au asupra mediului inconjurator contribuie la calitatea generala a vietii pe planeta noastra atat pentru noi dar mai ales pentru generatiile urmatoare. Rematinvest isi aduce propria contributie la conservarea energiei si protejarea mediului inconjurator prin reciclarea materialelor refolosibile si reintroducerea acestora in sistemul industrial.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024