Gratis

Sef departament Shop&Go in CONSTANTA si BRASOV

Mega Image
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienţă anterioară (retail, domeniul alimentar) - condiţie obligatorie;
  • Experientă anterioară în coordonarea unei echipe - minim 1 an;
  • Studii medii finalizate (min Bac);
  • Cunoştinţe operare PC, MS Office (Excel, Word) - nivel mediu;
  • Excelente abilităţi de comunicare, organizare, coordonare;
  • Orientare către rezultat, atitudine proactivă, flexibilitate;
  • Responsabilitate şi corectitudine;
  • Dorinţa de a învaţa şi a se dezvolta profesional;

Descrierea jobului

  • Supraveghează şi coordonează activitatea personalului din magazinele Shop&Go;
  • Verifică pregătirea magazinelor pentru deschidere;
  • Efectuează comenzile zilnice de marfă pentru magazine;
  • Instruieşte personalul nou angajat cu privire la particularităţile şi cerinţele locului de muncă ale acestuia
  • Răspunde de verificarea concordanţei dintre produsele recepţionate şi datele înscrise în documentele aferente;
  • Colaborează cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricăror neclaritaţi sau deficienţe

În Mega Image, susținem diversitatea, indiferent de gen, generație, nivel de studii, status social, etnie și naționalități, dizabilități, orientări religioase si sexuale, și ne luăm angajamentul că împreună construim un mediu de lucru incluziv pentru ca fiecare coleg să aibă un loc în #ComunitateaMega.

#MegaPentruToți

Te așteptăm în #ComunitateaMega! Aplică pentru acest rol, iar dacă profilul tău se potrivește, te vom invita la un interviu să ne cunoaștem.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024