Gratis

SEF DE TURA ( ASISTENT MANAGER) SPARTAN AUCHAN TITAN

STRONG MND CORPORATION S.R.L.

Candidatul Ideal

Vino alaturi de noi, intr-o organizatie tanara si dinamica, daca:
  • esti o persoana deschisa si comunicativa, atat cu clientii cat si cu colegii
  • esti dornic / dornica sa inveti, sa te dezvolti
  • esti o persoana organizata si responsabila
  • iti doresti un loc de munca in care care sa fii apreciat ca om si angajat

Descrierea jobului

Ce vei face ca si sef de tura:
  • vei fi " mana dreapta a managerului de restaurant"
  • vei organiza activitatea restaurantului astfel incat sa oferim clientilor nostri servicii si produse de cea mai buna calitate
  • vei pregati, la randul tau, colegi noi, pe diferite posturi in cadrul restaurantului
  • vei participa, alaturi de colegii tai, la toate activitatile din restaurant
  • vei motiva echipa, astfel incat sa obtineti rezultate cat mai bune

Noi iti oferim:
  • un cadru prielnic sa inveti si sa te dezvolti
  • training adecvat, sprijin si suport continuu
  • pachet salarial atractiv format din salar fix plus bonusuri de performanta
  • mariri salariale periodice
  • tichete de masa
  • prime de Paste si de Craciun si cu ocazia altor evenimente speciale
  • timp liber, pentru tine, printr-un program flexibil
  • loc de munca stabil, intr-o companie in dezvoltare

Descrierea companiei

Strong MND Corporation opereaza liniile de business

-SPARTAN ROMANIA (www.spartan.ro)

-MANDACHI HOTEL&SPA (www.hotelmandachi.com

-HERCULE ROMANIA (www.herculerestaurant.ro)

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024