Gratis

Sef de Schimb

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de limba engleza/spaniola( constitue un avantaj)
  • Experienta pe un post similar
  • Curs de stivuitorist (constitue un avantaj)
  • Studii medii
  • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
  • Munca in echipa
  • Comunicativ
  • Bune abilitati de organizare si coordonare
  • Responsabiliate si corectitudine
  • Serioziate

Descrierea jobului

  • Planificarea personalului (planificarea personalului la masini, pauze etc...)
  • Planificarea masinilor in functie de comenzi
  • Controlul zilnic al producției (îmbunătățirea OEE și reducerea deșeurilor)
  • Supravegherea personalului (metode corecte de lucru ale operatorului, prevenirea riscurilor lucrătorilor)
  • Coordonarea cu alte departamente (calitate, mentenanta etc..)
  • Pregatirea locului de munca (documentatia si structura postului)
  • Participarea la sedinta zilnică de producție și la sedinta schimburilor de tura
  • Instruirea operatorilor.
  • Intervenții în probleme de mașini și procese
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa de 35 lei/zi
  • Spor salarial de 25% pentru orele de noapte
  • Decontare transport
  • Premiu de prezenta
  • Prime de sarbatori

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL este o companie multinationala spaniola in expansiune care face parte din grupul NBI , al carei obiect de activitate este fabricarea si comercializarea de piese de aluminiu cu tehnologie si prelucrare HPDC.

Compania executa procese de injectie, mecanizare, filetare, vibro-finisare, sablare, slefuire.

Majoritatea produselor finite se exporta pe piata auto germana.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024