Gratis

Sef de schimb

ISTRIS S.R.L.

Candidatul Ideal

Sunteti Candidatul Ideal daca aveti:
-Studii superioare sau postliceale, de preferat in domeniul agriculturii
-Cunostinte operare calculator, programe Windows Office
-Abilitati dе comunicare si negociere, relationare interpersonala, coordonare echipa si lucru in echipa
-Aptitudini de bun organizator, spirit de leader
-Permis dе conducere categoria B
-Experienta minim 1 an
Reprezinta un avantaj cunoasterea tehnicilor si legislatiei de producere, prelucrare si certificare a semintelor.

Descrierea jobului

Veti avea oportunitatea de a va pune in valoare competentele si aptitudinile prin :
-Organizarea, coordonarea si indrumarea activitatii salariatilor din subordine in ceea ce priveste insilozarea, tratamentul, insacuirea, depozitarea, pregatirea pentru certificare si livrare a semintelor in conformitate cu normele interne si cu legislatia in vigoare
-Urmarirea pregatirii spatiilor in vederea depozitarii in bune conditii a semintelor
-Urmarirea bunei functionari a echipamentelor si utilajelor de lucru si raportarea catre seful ierarhic superior a oricarei deficiente aparute
-Intocmirea si transmiterea digitala periodica a diferitelor rapoarte de lucru.
Alaturi de echipa Lidea, va veti dezvolta profesional prin participarea la traininguri de specialitate, veti cunoaste oameni noi, profesionisti, dornici sa impartaseasca cu voi cunostintele lor si sa va acorde suportul lor ; veti putea beneficia de asigurare medicala privata inclusa in pachetul salarial care cuprinde si alte beneficii(bonusuri, tichete de masa, etc).

Va invitam sa faceti parte din Lidea, una dintre companiile europene de top, producatoare de seminte multi-specie pentru piata internationala, care creaza si ofera solutii personalizate si durabile si ofera valoare adaugata pe tot parcursul anului, pentru intreg ecosistemul de agribusiness.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024