Gratis

Sef de Santier

One United Properties S.A.

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 5 ani in domeniul contructiilor;
  • Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii;
  • Capacitate de planificare si organizare a activitatii din santier;
  • Bune abilitati de comunicare si delegare a responsabilitatilor;
  • Bune abilitati de coordonare a echipei;
  • Capacitatea de a respecta termene limita;
  • Capacitatea de a verifica si certifica la plata cantitatile de lucrari realziate
  • Cunsotinte solide ale normativelor de executie;
  • Capacitatea de a realiza receptii calitative pe capitole de lucrari;
  • Orientare catre rezultat si identificarea solutiilor atunci cand apar situatii neprevazute;
  • Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;
  • Abilitati de operare programe de planificare: MSProject;
  • Capacitatea de urmarire a evolutiei proiectului, atat pentru fiecare etapa de executie, cat si per ansamblu;
  • Experienta in gestionarea in paralel a mai multor subcontractori cu specialitati diferinte;
  • Experienta in realizarea etapei de finisaje a proiectelor de tip rezidential si a fit-out-urilor pentru spatii comerciale/birouri;

Descrierea jobului

  • Asigură coordonarea activității și a echpei de execuție din cadrul șantierului;
  • Organizează, verifică și supraveghează execuția lucrărilor;
  • Supervizează respectarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀normelor de protecție și securitate în muncă;
  • Verifică planurile de execuție și propune soluții pentru rezolvarea eventualelor
  • Verifică permanent calitatea lucrărilor pentru asigurarea prevederilor din cadrul documentelor tehnice;
  • Participa împreună cu proiectantul și executantul la trasarea generală a construcției și stabilirea bornelor de reper;
  • Urmăreşte realizarea construcţiei în conformitate cu prevederile autorizaţiei de construire, ale caietelor de sarcini şi ale reglementărilor tehnice în vigoare;
  • Asigură respectarea normelor de siguranță în cadrul șantierului, conform normativelor în vigoareș

Beneficii:
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunități de evoluție profesională;

*Doar candidații considerați eligibili vor fi contactați. Mulțumim tuturor pentru interesul acordat!

One United Properties is the leading real estate developer of premium residential compounds in Bucharest, Romania. One United has several high-end, design residential projects completed (188 units), under construction (340 units) and in the short-term pipeline (484 units) – developments such as One Floreasca Lake, One Herastrau Park and One Charles de Gaulle.

One United Properties is an innovative company, dedicated to accelerating the adoption of building practices that result in energy-efficient, healthier and environmentally sustainable residential buildings.

Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 4 Iul. 2024