Gratis

Sef de sala OCLU art bpub - bar restaurant evenimente

OCLU

Candidatul Ideal

Experiență în managementul în sectorul ospitalității, preferabil într-un mediu similar celui al OCLU, care combină restaurația cu organizarea de evenimente.
Experiență demonstrată în supervizarea personalului, managementul operațional și coordonarea evenimentelor.
Cunoștințe solide despre tendințele din industria ospitalității și capacitatea de a implementa inovații care pot îmbunătăți experiența clienților.

Descrierea jobului

Ca Șef de Sală la OCLU, vei avea responsabilitatea de a supraveghea întreaga funcționare a restaurantului, barului și a evenimentelor. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Rolul tău va include:

-Dezvoltarea și actualizarea continuă a meniului, în colaborare cu bucătarul șef.
-Supervizarea și coordonarea personalului pentru a asigura un serviciu de înaltă calitate.
-Monitorizarea evenimentelor pentru a asigura desfășurarea acestora conform planificării.
-Implementarea procedurilor de control al costurilor și prevenirea furturilor.
-Asigurarea calității mâncării și satisfacția clienților.
-Menținerea standardelor de curățenie și siguranță conform reglementărilor legale.

OCLU este un spatiu in zona Pipera Metrou (4 minute mers de la metrou) in care ne adunam ca si comunitate sa ne bucuram de mancare delicioasa de cea mai inalta calitate, sa socializam si sa participam la diverse tipuri de evenimente, fie muzicale, educationale, targuri sau de activitate fizica. Este un social hub unde oamenii simt ca apartin unei comunitati care-i sprijina si unde pot sa creasca

-Spatiu: 400 mp, scena, bucatarie, bar.
-Preparate bucatarie: 5 burgeri, 5 supe, cartofi prajiti. Retete simple.
Publicat 9 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iul. 2024 Expiră 9 Iul. 2024