Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

SECRETARIAT / CONTABILITATE PRIMARA

Fratelli Autogaz
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam persoana cu cunostinte in operare PC SI PROGRAM DE FACTURARE E-FACTURA , contabilitate primara.

Descrierea jobului

Cautam o persoana dinamica, cu bune cunostinte de comunicare, sa cunoasca bine limba engleza, sa se adapteze repede in lucru ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂in echipa.

Salariu 3500 lei net.

Obiectul de activitate al societatii noastre este inchiderea de terase cu pergole si sticle. Avand propriul atelier de productie reusim sa satisfacem nevoile tuturor clientilor nostri.
Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 26 Iun. 2024