Gratis

Secretara

AVI PROD GRUP SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare finalizate cu diploma de bacalaureat sau licenta
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte solide de utilizare MS Office si Outlook
- Experienta in domeniul administrativ/ secretariat;
- Atitudine pozitiva, proactiva;
- Abilitati de relationare interpersonala

Descrierea jobului

- Gestioneaza corespondenta scrisa, ectronica si telefonica la nivel de societate;
- Gestioneaza registrul de facturi si se asigura de punerea in fluxul intern al acestora;
- Asigura circulatia corespunzatoare a documentelor si registrul de intrari-iesiri;
- Asigura protocolul la nivel de societate (cafea, apa, comenzi cattering, ddupa caz);
- Relationeaza cu angajatii, furnizori de servicii si colaboratori pentru a rezolva in timp util problemele administrative;
- Intocmeste si actualizeaza la zi diverse situatii, rapoarte si evidente: comenzi papetarie, obiecte inventar, etc
- Indeplineste alte sarcini din dispozitia superiorului ierarhic, in limitele de competenta ale postului;

Locatia postului: Bucuresti, sector 2, zona Obor

Descrierea companiei

www.aviprodgrup.ro
Activitate principala: constructii instalatii/ retele de gaz, apa -canal si fibra optica
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024