Gratis

Secretara

Titan Data Hub Valley S.R.L.

Candidatul Ideal

Secretara in Cluj-Napoca cu optiune Remote. ​
Job part-time 50% (4 ore)

  • Studii superioare absolvite
  • limbi straine: limba engleza sau germana reprezinta un atu.
  • experienta profesionala minima
  • cunoasterea in detaliu a pachetului Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • spirit organizatoric, adaptabilitate, abilitati de comunicare, atentie la detalii
  • capacitate dе multi – tasking
  • bune abilitati dе organizare a timpului, sarcinilor si locului dе munca

Descrierea jobului

  • ​Job part-time 50% (4 ore)
  • organizarea activitatii de secretariat a societatii
  • conceperea si transmiterea corespondentei, stabilirea agendei, pregatirea intalnirilor
  • organizarea bazei de date concrete si veridice a colaboratorilor si institutiilor cu care societatea are relatii
  • inregistrarea intrarilor si iesirilor de documente, preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice, primirea si trimiterea email-urilor, repartizarea lor
  • pregatirea facturilor
  • redactarea contractelor
  • deplasare la banca, finante, clienti.
Beneficii:
  • Salariu 1500-2000 Ron in functie de experienta
  • tichete de masa
  • lucrul remote de acasa

Titan Data Hub Valley este o companie IT si de consultanta. Un domeniu de importanta din ce in ce mai mare il reprezinta proiectele nationale/internationale de cercetare a serviciilor de sanatate, in care sunt luate in considerare problemele de gestionare a cancerului si medicina functionala. In acest scop, proiectam si dezvoltam propriile aplicatii software si baze de date care sunt utilizate de clinici, cabinete pacienti si oameni de stiinta. Partenerii nostri de proiecte stiintifice sunt renumite spitale din Germania dar si din Romania, cum ar fi Institutul Oncologic Cluj-Napoca. Produsele noastre includ coaching pentru clinici, solutii software pentru standardizarea datelor clinice, documentarea studiilor modulare, controlul urmaririi pacientilor si administrarea si evaluarea datelor.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024