Gratis

Secretara

SC SPI CORUC BUCURESTI SRL

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Calitatile candidatului ideal:
- seriozitate;
- persoana dinamica cu abilitati de comunicare;
-spirit organizatoric;
-capacitate de comunicare;
-abilitati de utilizare a pachetului Office;
-amabilitate,inteligenta,dorinta de a invata,bun simt,prezenta placuta

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-activitati de secretariat si suport administrativ;
-inregistrarea si arhivarea documentelor;
-redactarea si evidenta documentelor
-asigurarea bunei functionari a biroului;
-experienta nu este o conditie dar este necesara dorinta de a invata pentru a fi la curent cu activitatile societatii.
-program flexibil
-salariu atractiv

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI:
Societatea se ocupa cu proiecte diferite de investitii, activitati in domeniul constructiilor si al energiei neconventinale.
Postul este dorit pentru biroul din Bucuresti.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024