Gratis

Secretara

Grandemar S.A.

Candidatul Ideal

  • studii superioare,
  • limbi străine: limba engleza scris şi vorbit foarte bine.
  • experienţă profesională: minim 1 ani într-un post similar,
  • cunoaşterea în detaliu a pachetului Office (Word, Excel)
  • spirit organizatoric, adaptabilitate, abilităţi de comunicare, atentie la detalii.
  • disponibilitatea de a lucra în program prelungit
  • cunoaşterea noţiunilor primare de gestiune a materialelor.

Descrierea jobului

  • organizarea activitatii de secretariat a societatii;
  • conceperea şi transmiterea corespondenţei, stabilirea agendei, pregătirea întâlnirilor de lucru ale directorului;
  • organizarea bazei de date concrete şi veridice a colaboratorilor şi instituţiilor cu care societatea are relaţii;
  • inregistrarea intrărilor şi ieşirilor de documente, preluarea şi redirecţionarea apelurilor telefonice, primirea şi trimiterea email-urilor/ faxurilor, repartizarea lor;
  • efectuarea traducerilor tehnice şi a activităţilor de interpret-translator;

Beneficii:
  • tichete de masa
  • asigurare medicala

S.C. GRANDEMAR S.A. este o societate comercială al cărei principal obiect de activitate este extracţia, producerea şi comercializarea agregatelor de carieră: andezit, agregat grosier, piatra sparta, piatra cubica, piatra bruta si pavaj natural

Societatea are sediul administrativ în Cluj-Napoca, iar activitatea de producţie se desfasoară în trei mari cariere din judeţul Cluj: Poieni, Bologa şi Morlaca, două cariere de mai mică întindere şi capacitate Valea Lungii şi Bologa-Henţ, o carieră în judeţul Sălaj: Moigrad şi o carieră în judeţul Bihor: Pietroasa

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024