Gratis

Secretara - Relatii Clienti Capital Imobiliare

CAPITAL IMOWORK S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoană responsabilă, sociabilă, echilibrată și deschisă spre relaționare cu clienții agenției.

Cerințe:

- Atitudine pozitivă, dinamică și orientată către client
- Studii finalizate
- Abilități de organizare, planificare și sinteză
- Abilități de monitorizare și follow-up
- Capacitate de mutitasking
- Dicție bună
- Cunoștințe PC
- Cunoașterea limbii engleze la nivel convesațional

Descrierea jobului

Responsabilități generale:

- Preluarea apelurilor, e-mailurilor și mesajelor
- Interfața agenției în relația cu clienții și furnizorii
- Activități administrative și de secretariat

Beneficii:

- Salariu negociat în urma interviului
- Mediu de lucru atractiv, alături de o echipă organizată.

CAPITAL IMOBILIARE® – un brand S.C. CAPITAL IMOWORK S.R.L. – este o agenție imobiliară care activează cu succes pe piața imobiliară din Cluj-Napoca, România.

Ne place să fim implicați, transparenți, entuziaști și profesioniști când vine vorba de clienții noștri; ne propunem să-i ajutăm să-și atingă obiectivele, fie ca vorbim de apartamentul dorit, casa mult visată sau primul sediu pentru business.

Oferim servicii imobiliare în tranzacții de vânzare – vânzări apartamente, vânzări case, vânzari spații comerciale, vânzări spații de birouri, vânzări spații industriale, vânzări terenuri – și în tranzacții de inchiriere – închirieri apartamente, închirieri case, închirieri spații comerciale, închirieri spații de birouri, închirieri spații industriale.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024